Do czego może doprowadzić bezsenność

Inne

Jedna noc bez snu prowadzi do spowolnienia odruchów, a także do obniżenia aktywności w ciągu dnia. Zasypianie osoby zajmuje średnio 14 minut. Jeśli nie możemy zasnąć w ciągu godziny, można mówić o epizodycznej bezsenności. Zakłócenia snu trzy razy w tygodniu są powodem do niepokoju i odnalezienia przyczyn wpływających na proces zasypiania i sen. Najczęstszą przyczyną bezsenności jest stres. Inne przyczyny to np., jet lag (naruszenie reżimu z powodu zmiany stref czasowych), naruszenie grafiku pracy i odpoczynku, oraz niektóre choroby układu nerwowego. Główną przyczyną bezsenności u osób w średnim wieku jest nieregularny grafik pracy.

Jak wyleczyć bezsenność?

Często ludzie zastanawiają się, czy można pozbawić się bezsenności i jak wyleczyć bezsenność. Leczenie bezsenności nie powinno ograniczać się do użycia środków nasennych. Pigułki nasenne mogą pomóc zasnąć, ale nie eliminują przyczyny bezsenności. W niektórych przypadkach po prostu nie można użyć środków nasennych. Jeśli przyczyną bezsenności są problemy z oddychaniem, osoba musi być w stanie się obudzić! Ponadto leki nasenne są wykluczone podczas ciąży i laktacji. Jeśli Państwo obawiają się bezsenności, najlepiej najpierw skonsultować się z lekarzem (rodzinnym lub terapeutą). Jeśli zostanie zidentyfikowane psychogenne źródło bezsenności, należy skonsultować się z neurologiem lub psychoterapeutą. Terapia, którą proponujemy łączy właśnie wszystkie wskazane czynniki. Wybierając nasz program dla zwalczenia bezsenności, Państwo szybko osiągną pozytywny wynik za pomocą systematyczności oraz indywidualnego programu, opracowanego przez doświadczonych lekarzy.

Jak wyleczyć bezsenność korzystając z naszego programu?

Program jest opracowany przez ekspertów. Za podstawę jest wzięta sprawdzona metoda to oznacza, że program jest zarejestrowany jako wyrób medyczny. Co najważniejsze nie muszą Państwo wychodzić z domu. Przez pierwszy tydzień Państwo mogą korzystać z programu bezpłatnie. Ponadto otrzymają Państwo poradnik „Siedem zasad skutecznej higieny snu” za darmo. Odzyskają Państwo naturalny sen w 6 tygodni!